Teknik Servis

Teknik Servis Bakım-Onarım

Bilgisayar, Yazıcı, Tarayıcı ve diğer çevre birimleri bakım onarım ve teknik desteğini sağlamaktayız. Kaliteli hizmet ve güvenilir iş anlayışımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

bilgisayar-teknik-servis Firmamız tüm şirketlere hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve Notebook teknik servisi hizmeti, Network (Kablolu ve Kablosuz internet ağı), Kartuş-Toner Dolum hizmeti, Veri Kurtarma hizmeti vermektedir. Bilgisayar Teknik Servisi ve Tamiri hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, hard diskin bozulması vb) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb.) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada teknik servisimizde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

Eğer bilgisayarınızda bir sorun varsa, işiniz acilse, içindeki veriler size özelse ve bu verilerin kaybına tahammülünüz yoksa, tek yapmanız gereken Yücel Bilişim çağrı merkezini aramak...

Uzman ekibimiz, en kısa süre içerisinde size çözüm sunacaktır.