Ağ Sistemleri

Ağ Sistemleri Kurulum - Bakım Onarım

Yücel Bilişim olarak siz potansiyel müşterilerimize Ağ bakım onarım ve sıfırda sistem kurulum hizmeti veriyor ve her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurarak kendimizi yeniliyorum. LAN yani kablolu ağ yapısında kablo çekme, sonlandırma ve bir noktada birleştirme ağ odaları kurulumu ve ağ kablolama işlerinizi yapabilmekteyiz. WAN dediğimiz kablosuz ağ yapılarında ise geniş ağ yapıları olarak da adı geçer kurulum bakım ve onarım işlemlerinizi yapıyoruz. İşlerimize başlamadan önce Ağ Topolojisi çıkartarak en verimli ağ dağılımını yapıyor ve etüt yapıyoruz.

Diğer yandan alt yapıda kullanılacak ürünlerin ihtiyaçlarını belirliyor ve ağ ürünlerinin teminini gerçekleştiriyoruz. Ağ ürünlerinin (router, switch, modem, AP, Voice GW vb.) kuruluşlarını, donanım ve sistem yazılım sorunlarının giderilmesini ve sorunsuz çalışmasını sağlamak üzere teknik servis hizmeti veriyoruz.

ag-sistemleri

Ağ Çözümlerinin avantajları ;

İş esnekliğinin maksimizasyonu
Maliyetlerin azalması
Verimliliğin artması
İşlerin online yürütülebilmesi
Artan ağ trafiğinin yönetilebilmesi
Daha fazla ağ kullanıcısını barındırabilme (dahili ve harici)
Kritik iş uygulamalarının hizmet dışı kalma sürelerinin azalması
Erişebilirlik ve esneklik
Büyüyen işletmeler ağ hata toleransını geliştirebilir
Bantgenişliği kullanımını optimize edebilir ve birleşmiş ses, veri ve video ağlarına kolaylıkla geçiş yapabilirler
Standartlara dayalı tam entegre bileşenlerden oluşturulmuş ağlara, mobilite ve IP İletişimleri gibi çözümler kolaylıkla eklenebilir.