Kamera Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri

İş Yerinizin maddi ve manevi açıdan güvenliği sizin olduğu kadar bizim de önceliğimizdir. Şirketinizdeki maddi / manevi güvenliği sağlayıp işiniz ve iş yerinizi güvence altına alıyoruz.

kamera-sistemleri

Kurulum Bakım Onarım

Yücel Bilişim kamera sistemleri konusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından izlemekte ve gelişmelere hızla adapte olmakta, yenilikçi ve bilimsel çalışan takım uzmanları, tasarımcılar ve mühendisleriyle gerçekleştirdiği AR-GE çalışmaları ile yüksek kalite standartlarında ekipmanlar üreterek, tam müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Her türlü Güvenlik Yönetim Sisteminin bel kemiğini oluşturan yazılım ve donanımların çağdaş ihtiyaçların gerisinde kalmaması için sürekli olarak araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürmekte olan Yücel Bilişim herhangi bir projenin ihtiyaçlarını tamamen o projeye özgü bir şekilde çözebilecek unsurları oluşturabilmektedir.

Geniş satış ekibi ve satış sonrası destek ve lojistik hizmetleri sayesinden Türkiye'nin ve dünyanın herhangi bir yerinde proje yüklenebilen Yücel Bilişim aynı zamanda güncel teknolojinin ötesinde tamamen kendi geliştirmiş olduğu teknolojileri de kullanıcıları ile paylaşmaktadır.