Google Reklam ve Seo

Google Reklam

Google arama motorunun sağladığı Google AdWrods ile istediğiniz gibi görüntülü yada anahtar kelime reklamcılığı yapabilirsiniz. Firmamız sizin için Google , Youtube, Facebook, Yandex .. gibi mecraların reklam sistemini kullanarak ürün ve hizmet tanıtımınızı yerine getirir.

Tıklama başına maliyete dayalı bir sistemdir. Stratejisi çok önemlidir. TBM dediğimiz tıklama başı maliyetin de düşürülmesi için alaka düzeyi sitemi de vardır. Bir Uzman yardımı olmadan Google AdWords yada diğer Ads sistemleri kullanımı çok zordur. Lokasyon bazlı reklamlar ve zamanlamalar tamamen sizin elinizdedir. Firmamız bu konuda siz müşterilerine geri dönüşümü yüksek reklamlar yapmaktadır.

SEO Danışmanlığı Nedir?

Bir web siteniz var ama müşterileriniz sizi görüyor / görmüyor mu bu sizin için çok önemli değil mi? İşte tam da bu konuda Seo Danışmanlığı bir web sitesinin arama motorlarında üst sıralarda olması için gerekli çalışmaları yapan ve yürüten, stratejiler belirleyen ve hedefe ulaştıran sistemin adıdır. Üst sıralara çıkma isteğinin nedeni daha fazla ürün ve hizmet satışı sağlamak ve marka bilinilirliği oluşturmaktır. Amaç üst sıralara çıkmak ve siteye trafik çekmek yani ziyaretçi çekmektir.

google-reklam

Neden SEO Danışmanı?

Bilinmelidir ki rekabetin yüksek olduğu anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmak hiçde o kadar kolay değildir. Üst sıra derken ilk 50 yada ilek 15 de olmak değildir. Bir araştırma sonucuna göre birinci sırada yer alan site ziyaretçilerin yüzde 33’ünü, ikinci sırada yer alan site ziyaretçilerin yüzde 18’ini ve üçüncü sırada yer alan site ziyaretçilerin yüzde 12’sini çekmektedir. Bu nedenle ziyaretçilerin çoğunu çeken ilk üç sırada yer almak çok önemlidir.

Bilinmelidir ki Arama motorlarında ilk üç sırada yer almak hiç de kolay değildir. Hele ki çok derin bir SEO bilgisine sahip değilseniz bunun kendi başınıza SEO Danışmanlığı yardımı olmadan yapmanız pek mümkün değildir. Bu yüzden arama motorlarında belirlediğiniz anahtar kelimelerde ilk üç sıraya yerleşmeniz için muhakkak SEO danışmanlığı öneriyoruz.